Політика конфіденційності

Справжня Політика конфіденційності персональних даних (далі – Політика конфіденційності) діє відносно всієї інформації, яку Інтернет-ресурс – сайт «Інтернет-журнал для Автолюбителів», розташований на доменному імені https://revcars.co.ua/ може отримати про Користувача під час використання сайту.

Загальні положення

Використання Користувачем сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту.

Справжня Політика конфіденційності застосовується лише до сайту RevCars.co.ua. Сайт не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті.

Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту.

Які дані збираються на сайті

Ім’я, прізвище, псевдонім або нік, адреса електронної пошти (e-mail) Користувача. Це означає, що Користувач, коментуючи статтю на даному сайті або оформляючи підписку на його новини, добровільно залишає ці дані в формі коментування або оформлення підписки.

Також на сайті відбувається збір та обробка знеособлених даних про відвідувачів (в т.ч. файлів «cookie») за допомогою сервісів інтернет-статистики (Яндекс.Метрика, Гугл Аналітика та інших).

Анонімізувати рядок, створювана з адреси (e-mail) Користувача, може надаватися сервісу Gravatar, щоб визначити, чи використовує Користувач даний сервіс. Політика конфіденційності сервісу Gravatar знаходиться тут. Після схвалення коментаря Адміністратором, зображення профілю Користувача буде видимим публічно в контексті його коментаря.

Предмет політики конфіденційності

Дані, які автоматично передаються в процесі перегляду рекламних блоків та при відвідуванні сторінок:

  • IP адреса;
  • інформація з cookies;
  • інформація про браузер (чи іншої програми, яка здійснює доступ до показу реклами);
  • час доступу;
  • адреса сторінки, на якій розташований рекламний блок;
  • реферер (адреса попередньої сторінки).

Ці дані використовуються для аналітики розвитку ресурсу та його поліпшення на їх основі.

Способи і терміни обробки, захист персональної інформації

Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.

Адміністрація сайту ніколи, та ні на жодних умов не буде передавати персональні дані третім особам, за винятком технічної необхідності. Зібрана інформація ніколи не буде продана або передана стороннім організаціям.

Робота з персональними даними сторонніх постачальників послуг регламентується відповідними політиками конфіденційності цих ресурсів.

Інформація, зібрана автоматично, належить відповідним сервісам і робота з ними регламентується політикою конфіденційності зазначених сервісів.

Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставах та в порядку, встановленим законодавством України.

Адміністрація сайту вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

Адміністрація сайту не може гарантувати запобігання незаконного доступу до інформації сторонніх організацій за допомогою злому хакерами та іншими можливими способами.

Видалення даних, зміна власника та поновлення

Користувач має можливість видалити свої дані з бази сайту RevCars.co.ua за допомогою відмови від підписки або повідомленням адміністрації сайту.

Адміністрація сайту залишає за собою право вносити необхідні зміни на сайті, замінювати або видаляти будь-які частини його змісту і обмежувати доступ до сайту в будь-який час на свій розсуд.

Сайт «Інтернет-журнал для Автолюбителів» – це приватна власність, передаватися в користування третім особам не буде.

Адміністрація сайту залишає за собою право зміни Політики конфіденційності в будь-який час з метою подальшого вдосконалення системи захисту від несанкціонованого доступу до повідомлених Вами персональних даних.