Магніт на номер автомобіля – принцип роботи

Магніт на номер автомобіля

Магніт на номер автомобіля – приховування номерних знаків від камер відеофіксації. Розглянемо принцип роботи та характеристики. В кінці статті відео-огляд магніту на номер.

Зміст статті:

  1. Приховування держ номера авто
  2. Що таке магніт
  3. Переваги магніту і принцип роботи
  4. Інструкція із встановлення
  5. Відео обзор

Магніт на номер автомобіля – одна з останніх розробок для приховування держ номера від камер спостережень. Магніт працює за принципом подачі живлення від бортової мережі автомобіля, а управляється за допомогою невеликого дистанційного пульта. На перший погляд, здається, що на номер потрапила стороння річ, лист з дерева або невеликий шматок паперу, цілувати. В такому випадку камери спостереження просто не зможуть розпізнати держ номер автомобіля.

Чи можна приховувати номер автомобіля

Рамка перевертень номерних знаків

У мережі Інтернет можна знайти багато способів, як приховати номерні знаки автомобіля. Чи не менше способів вигадують самі власники автомобілів, але як то кажуть на кожен такий спосіб 10 анти способів і штрафів. Якщо з інспектором ДАІ як-то можна оскаржити ситуацію приховування номерних знаків, то від камер спостереження ніяк не сховатися. Багато згадають нано плівку Stealth-Rider, відсвічувала певні символи держ номера на камері спостереження. Але як показує практика, таку плівку стали швидко розпізнавати інспектори ДАІ. На водія складали протокол за порушення або ж на місці вилучали плівку з номерних знаків.

Ще один найвідоміший спосіб приховування номерних знаків – спеціальна рамка, з можливістю зміни номерних знаків на підроблені або реальні. Для цього достатньо було натиснути кнопку в салоні автомобіля і рамка, перевернувшись, встановлювала певні номерні знаки. Але це так само швидко стало порушенням, при цьому штраф був за підробку держ номера автомобіля.

Приховати номера автомобіля

Тепер же представлений новий, третій спосіб приховати номерні знаки, при цьому довести, що номер був прихований навмисно не можна ніяк. В даному випадку це магніт на номер автомобіля. Спеціальний невеликий магніт, під керуванням електроживлення і невеликого брелка. Здавалося б банально просто, але ефективність роботи і захисту на висоті. Ні камери спостереження, ні інспектори ніяк не зможуть довести.

Що таке магніт на номер і його пристрій

Магніт в рамці під номера

На перший погляд магніт, здавалося б, примітивний пристрій і немає нічого незрозумілого, але насправді, його працездатність і надійність на порядок краще за інших пристосувань для приховування номерних знаків автомобіля. Багато з дитинства знають, що магніт притягує металеві предмети, за винятком кольорових металів.

Як правило, магніт намагаються приховати за пластиною номерних знаків, що б мінімально привернути увагу, а точніше взагалі його не звертати. Основним завданням магніту вважається створення електромагнітного поля для притягнення металевих предметів.

У набір комплекту входить:

  1. Сам магніт, з проводами для живлення від бортової мережі автомобіля;
  2. Брелок дистанційного управління;
  3. Блок управління командами брелка.

Особливістю магніту на номер автомобіля є принцип пристрою. По суті це електромагніт, з дистанційним пультом управління. Пристрій електромагніту багатьом відомо зі школи, котушка з дроту, створює магнітне поле за рахунок подачі на неї електроживлення, в нашому випадку від бортової мережі автомобіля. Для більшої зручності виробник додав пульт управління та блок.

Принцип роботи та переваги магніту

Металева пластина на номерах

Можна сказати, що поверхнево ми розглянули пристрій магніту для автомобіля, тепер же розглянемо його переваги і більш докладний і поетапний принцип роботи. Основна перевага магніту для номерних знаків автомобіля в тому, що його не можна помітити, як візуально людським оком, так і за допомогою електроніки, тих самих, мало ким улюблених камер відео фіксації.

Зовні встановлений магніт ніяк не можна розпізнати, його рекомендують заховати за самим гос номером, хоча деякі зовсім ховають за кріпильної пластиною під номера. У такому випадку, якщо інспектор ДАІ зніме номерний знак, він ніяк не помітить магніт. Ті, хто стежить за новинами в напрямку приховування номерних знаків або подібних розробок пам’ятають, що нано плівку спочатку відрізнити не можна було. Але так як вона клеїться поверх знаків, з часом і під певним кутом її навчилися відрізняти.

У нашому ж випадку магніт на номерні знаки кріпиться позаду всіх деталей, а значить, його наявність ніяк не визначений. За рахунок своїх простих деталей, але більш ефективного принципу використання, пристосування стало набирати популярності швидкими темпами.

встановлений магніт

Тепер же розглянемо більш докладно принцип роботи магніту на номер автомобіля. Основна деталь і складова всього механізму це електроживлення машини. Принцип роботи магніту заснований не на звичному магнетиті, а за рахунок індукції та впливу електромагнітного поля, тобто котушки. Цей же принцип роботи електронного магніту неодноразово можна знайти в шкільних підручниках.

В розрив мережі живлення магніту інженери додали блок управління, який відповідає за включення або відключення магніту, а в пару до нього брелок дистанційного керування. Таким чином, принцип роботи магніту на номери автомобіля наступний. Подавши живлення за допомогою кнопки на брелку, магніт спрацьовує і створює магнітне поле, притягаючи металеві предмети.

Металевий лист для маскування номера

На місце магнітного поля можна причепити шайбу, металеву пластину або ще якийсь інший предмет, що закриває частину номерних знаків. Як показують ситуації, деякі власники автомобілів додумалися вирізати пластини у вигляді листя, пофарбувавши їх у різний колір, інші ж зовсім склеюють листя з металевою деталлю, тим самим реалістично імітуючи сам лист.

У кожного водія в житті був хоча б один випадок, коли восени або під час сильного дощу на швидкості номерний знак автомобіля закривали листя дерев. Виходить, що в разі, якщо вас зупинив інспектор поліції і пред’являє штраф за приховування номерних знаків, вашої провини в цьому немає, так як винні не ви, а сама природа. Адже ніхто не буде зупинятися спеціально через певниу ділянку шляху, і перевіряти, як виглядають його номерні знаки.

Щоб скинути такий «лист» з номерних знаків, навіть в тому випадку, якщо вас зупинили вже, досить натиснути кнопку відключення живлення магніту. Металева деталь, під силою тяжіння сама впаде на землю, а номерні знаки будуть виглядати, як і раніше, в повній бойовій готовності для огляду.

Інструкція по установці магніту на номер

Набір для установки

Відразу хочеться сказати, що інструкція по установці йде в комплекті з магнітом, тому особливих труднощів не виникне. Якщо хто сумнівається в ненажерливості пристосування, то загальне споживання менш 5W, що на порядок менше споживання лампочки в габаритах. До того ж сам магніт захищений від впливу вологи, вібро та температурно стійкий.

Принцип установки досить простий і з ним зможе впоратися навіть початківець автолюбитель. В першу чергу варто визначитися, де саме буде встановлений наш магніт. Найкраще для цього розглянути номерні знаки, визначити яку саме частину ви хочете закрити і відзначити це положення на бампері або кріпильної пластині під номерні знаки. Якщо позаду місця кріплення відсутній невеликий отвір для двох проводів, бажано просвердлити його в бампері, так щоб це не було видно і можна було прикрити номерами автомобіля.

Наступний крок – прикріпити блок управління, бажано в сухому і малопомітному місці. По-перше, менше буде питань, що це і навіщо воно, по-друге, збереження та відсутність вологи. У комплекті так само є інструкція підключення живлення блоку і магніту до мережі автомобіля (як правило це 12V). Варто ретельно дотримуватись полярності, в іншому випадку можна спалити пристрій.

Якщо все підключити правильно, то при натисканні кнопки брелка, в блоці повинен бути характерне тихе клацання реле в момент включення або відключення живлення. Відповідно можна перевірити працездатність магніту, приклавши невелику металеву деталь. Що ж, як бачимо принцип роботи і сам пристрій набору примітивний, але результат перевершує очікування.

Відео-огляд магніту на номер автомобіля:

Прокоментуйте статтю першим

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована


*