Хороші та недорогі автомастила 2020: ТОП-7

Автомобільні мастила

Огляд та найбільш важливі характеристики недорогих, але в той же час якісних автомобільних масел на 2020 рік: топ-7 складів, особливості, фото. Відео про в’язкість автомасла.

Зміст статті:

 1. Моторні масла 5w-30
 2. Масла для двигунів 5w-40
 3. Відео про в’язкість автомасла

Мабуть, ніхто не буде сперечатися з твердженням про те, що двигун – найголовніша і одна з найдорожчих деталей автомобіля. Максимальний термін експлуатації силової установки досягається не тільки за рахунок своєчасного обслуговування, але і правильного вибору моторного масла. Тому ми вирішили проаналізувати пропозиції вітчизняних автомагазинів та скласти список кращих автомастил, причому в рейтинг були включені масла з найкращим співвідношенням  якості.

Моторні масла 5w30

Якщо ваш автомобіль розрахований на використання автомастила 5w30, то не можна використовувати склад марки 5w40. В іншому випадку це може привести до підвищеного навантаження на насос і, відповідно, збільшити ступінь його зносу. У числі кращих недорогих масел 5w30 значаться:

Дженерал Моторс Dexos2 Longlife 

Дженерал Моторс Dexos2 Longlife

Це масло розроблялося спеціально для автомобілів, марки яких входять до складу автоконцерну GM. Примітно, що масло однаково підходить як для машин з дизельними, так і бензиновими моторами, а якщо вірити відгуками в Мережі, що воно прекрасно поводиться ще й з турбованим двигунами.

Серед основних переваг продукту значаться:

 • велика кількість та доступність присадок;
 • невисока вартість масла;
 • низькі миючі властивості.

А ось головний недолік полягає в тому, що масло швидко чадіє.

Ельф Еволюшн 900 SXR 

Ельф Еволюшн 900 SXR

В основі даного моторного масла лежать синтетичні технології ELF. Це означає, що воно ідеально підходить для автомобілістів, які віддають перевагу швидку їзду. Відповідно до заяв виробника, масло однаково добре годиться для бензинових і дизельних моторів, а також двигунів, обладнаних турбіною і системою безпосередньої подачі палива.

Масло помітно знижує витрату ресурсу мотора, при цьому має демократичну ціну.

⇒Переваги:

 • довго не вигораемость;
 • тривалий інтервал мастила;
 • оптимальний обсяг.

До мінусів можна віднести велику кількість підробок, тому купувати Ельф Еволюшн 900 SXR рекомендується тільки у перевірених продавців.

Castrol MAGNATEC

Castrol MAGNATEC

Ця марка моторного масла протягом багатьох років користується великою популярністю серед автолюбителів. Цьому сприяє не тільки невисока вартість, а й експлуатаційні якості.

Так, молекули, що містяться в продукті, довго утримуються на поверхні і утворює додатковий захист елементів двигуна, що зменшує знос деталей. Крім того, склад має повністю синтетичну основу, що не дозволяє утворюватися відкладенням, а також добре поводиться при використанні в суворих погодних та температурних умовах.

⇒Переваги:

 • якісний склад;
 • зниження рівня зносу деталей;
 • формує додатковий захисний шар.

Масла для двигунів 5w40

Лукойл Люкс синтетика 

Лукойл Люкс синтетика

Це рухове масло славиться не лише своєю всесезонностью, але універсальністю, так як застосовується для автомобілів іноземного та вітчизняного виробництва.

Користувачі кажуть про те, що склад відмінно запобігає утворенню низькотемпературних відкладень в ДВС і забезпечує відмінний захист деталей силової установки від зносу.
Також виробник відзначає, що масло добре адаптується під режим Старт-Стоп, тобто, під умови міського пересування.

⇒Переваги:

 • невисока вартість;
 • відмінну поведінку при холоді;
 • надійний захист деталей.

MOBIL Super 3000 X1 

MOBIL Super 3000 X1

Це моторне масло отримало масу позитивних відгуків від автомобілістів, які відзначали відмінні змащувальні властивості продукту і надійний захист елементів двигуна при роботі в широкому температурному діапазоні.

Масло має хороші змащувальні властивості при холодному запуску і рекомендується до використання в складних експлуатаційних умовах.

⇒Переваги:

 • захищає від шламу;
 • відмінно працює в екстремальних умовах.

До недоліків можна віднести хіба що високий миючий ефект.

Тотал Кварц 9000 

Тотал Кварц 9000

Ця марка моторного масла відмінно проявляє себе при їзді по бездоріжжю, а значить, ідеально підходить для кросоверів та позашляховиків. Судячи з відгуків, склад зберігає свої властивості не тільки в умовах високих, але і низьких температур (до -39 ° С).

У числі переваг також значаться відмінні протиокислювальні властивості, зниження рівня витрати палива, хороше очищення деталей і швидкий пуск в умовах низьких температур.

До недоліків можна віднести велику кількість контрафактної продукції.

⇒Переваги:

 • відмінні протиокислювальні властивості;
 • легкий та швидкий запуск силового агрегату в холод.

Шелл Хеликс Ультра 

Шелл Хеликс Ультра

Цей продукт розроблявся для досягнення максимальної чистоти і захисту елементів мотора від різного роду відкладень. Виробник гордо заявляє, що навіть при активній їзді рівень забруднення зводиться до мінімуму.

Масло добре підходить для інжекторних, а також турбованих і нетурбірованних моторів. Також користувачі відзначають, що рідина добре поводиться при екстремальних умовах водіння та низького температурного режиму.

⇒Переваги:

 • великий інтервал заміни;
 • м’яка робота двигуна;
 • захист від відкладень;
 • універсальність.

До числа недоліків можна віднести просту каністру, позбавлену захисних пломб.

Висновок

Представлений рейтинг носить в деякій мірі умовний характер, оскільки підбирати масло для двигуна потрібно з урахуванням особливостей кожного окремого транспортного засобу та рекомендацій виробника. Важливо також пам’ятати про те, що якщо ви не в змозі самостійно визначити найбільш оптимальне моторне масло для своєї машини, краще звернутися за допомогою до дилера або сертифікованим фахівцям.

Відео про в’язкість автомасла:

Прокоментуйте статтю першим

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована


*